top of page
IMG_1132.JPG

VEEBITÖÖTUBA
Kristi suhkruvaba toortordi
saladused

❤️ Oma uues töötoas “Kristi suhkruvaba toortordi saladused” avaldab Delis Cateringi asutaja Kristi Kalda oma saladused, kuidas valmistada üks suus sulav ja marjane toortort, mis sobib kindlasti iga suvise peolaua ehteks.

👉 Töötoas tehtav mustikate ja vaarikatega toortort on eriline selle poolest, et see on täielikult lisatud suhkru vaba. Tordi valmistamisel ei kasutata ka ühtegi teravilja- ega piimatoodet ning see on täielikult VEGAN!

Ideaalne kõigile, kes soovivad toituda tervislikumalt või kellel on probleeme gluteeni-, laktoosi- või kaseiinitalumatusega. Samuti neile, kes elavad WILDFITi või paleo põhimõtete järgi 😊.

🍰 Muuhulgas vastab Kristi ka nendele põletavatele küsimustele:

✔️ Millistele nõuetele peaks vastama üks tort, et seda saaks toortordiks nimetada?
✔️ Mille poolest erineb toortort kõigist n-ö tavalistest tortidest?
✔️ Milliseid koostisosasid valida, et saaks hea toortordi?
✔️ Mida toortordi valmistamisel kindlasti silmas pidada?
✔️ Kuidas oleks kõige parem toortorti serveerida?

 


ASUKOHT ja AEG

Asukohaks on Sinu köök. Kristi näitab ette ja Sina teed oma kodus kõik järgi ning töötoa lõpuks oled ühe suus sulava suhkruvaba toortordi võrra rikkam 😊

Veebitöötuba algab pühapäeval 15.05.2022 kell 16.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 17.00

 


REGISTREERUMINE

✍️ Registreeru allpool oleva vormi kaudu.

 

Pärast registreerimist viiakse Sind Fienta piletimüügi keskkonda, kust saad omale pileti osta. Saadame Sulle ka kirja postkasti. Kui Sa seda kirja oma postkastist ei leia, siis kontrolli kindlasti rämpsposti ning gmaili puhul ka pakkumiste alla.
_

Osalustasu on 35 eurot.

SOODUSPILET kiirematele on 29 eurot (kehtib kuni 11.05.2022)
_

Hiljemalt töötoale eelneva päeva (14.05) hommikul saadame Sulle veebitöötoa ostunimekirja, mida töötoas vaja läheb. Seega kontrolli kindlasti eelneval päeval oma postkasti ja kui kirja ei leia, siis vaata rämpsu kausta, gmaili puhul ka pakkumiste kausta. Kui sealt ka ei leia, siis kirjuta delistoitlustus@gmail.com.

👉 Me salvestame töötuba ning osalejatele on selle salvestus 1 kuu jooksul ka järele vaadatav. Samuti saad PDF kujul omale ka isikliku retsepti 😉.

Seega, mis siin enam oodata, pane ennast kirja ning kokka kodus sel mai pühapäeval kasvõi terve perega ❤️

 

KRISTI

⭐️ Kui soovid Kristi retseptide ja tegemistega kursis olla, saad seda teha tema Facebooki lehe kaudu SIIN

⭐️ Delis Cateringi tervislike tortide, kookide ja pirukatega saad tutvuda SIIN

OSALEMISE TINGIMUSED

Korraldaja salvestab veebiseminari ning  võib seda jagada nii osalejatega kui ka avalikes kanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil delistoitlustus@gmail.com. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Ootame Sind ❤️

bottom of page