top of page

Töötuba "Kristi Pavlova saladused" Vääna-Jõesuus (välja müüdud)

Soovi korral saad lisada ennast ootenimekirja juhuks, kui keegi ära ütleb.

Kristi küpsetisi, toite ja suupisteid on paljud kiitnud ning uurinud tema maitsvate roogade saladusi. 1. märtsi pärastlõunal kergitabki Kristi taas saladuseloori oma maitsva Pavlova retseptilt. Miks just Pavlova? See on üks nendest saladustest, mille kohta on kõige rohkem uuritud.  

🍰 Delis Cateringi asutaja ja peakokk Kristi Škaperin jagab selles töötoas oma saladusi, kuidas valmivad tema laialt kiidetud Pavlovad ning vastab muuhulgas nendele põletavatele küsimustele:

✔️Milline kook on Pavlova ja kust see pärit?
✔️Mis vahe on beseel ja Pavloval?
✔️Miks Pavlova valmistamine tundub nii keeruline ja tihti ka ebaõnnestub? Ehk levinud vead Pavlova küpsetamisel.
✔️Milline kreem on kõige parem?
✔️Kuidas kaunistada nii, et Sinu koogist saaks tõeline peolaua ehe?

 

Loomulikult saad ka ise kätt proovida ja Pavlovat oma soovi järgi kaunistada ning kõige lõpuks selle iluduse ära süüa või koju kaasa võtta, sest mine tea, äkki tuleb nii ilus, et ei tahagi ära süüa 😍.


ASUKOHT ja AEG

Töötuba toimub 1. märtsil Vääna-Jõesuu külakeskuses, Hiie tee 21, Vääna Jõesuu.

Üritus algab 13.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 15.30.

 

KINKEKAART

🎁 Soovi korral on võimalik tellida ka töötoa kinkekaart. See on hea kingiidee sõbrapäevaks või ükskõik, mis tähtpäevaks 😊. Oma soovist anna teada allpool ja me võtame sinuga andmete täpsustamiseks ühendust. Kinkekaarti saab osta ka nii, et ise ei osale. Vorm on tehtud lihtsalt võimalikult lihtne.

 

REGISTREERUMINE

✍️ Registreerumine käib allpool oleva vormi kaudu.

Pärast registreerimist saadame Sulle e-postiga arve, mille tasumisega kindlustad endale koha töötoas. Kui järgmisel päeval arvet oma postkastist ei leia, siis kontrolli kindlasti ka rämpsposti.

Osalustasu ühele inimsele on 25 eurot.


Ostes 2 piletit on hind kokku 40 eurot. Seega tasub tulla koos sõbraga 👫😉.

NB! Kohtade arv on piiratud. Seega tasub registreerumisega kiirustada, sest siiani on eelmiste töötubade kohad täitunud kiiresti.

OSALEMISE TINGIMUSED

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil delistoitlustus@gmail.com. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

bottom of page