top of page
IMG_0160.JPG

VEEBITÖÖTUBA
Kristi patuvaba brownie
saladused

❤️ Imeliselt suus sulav brownie on kahtlemata üks parimaid kooke, mida sõbrapäeval oma lähedastele pakkuda. Kas suudad üldse ette kujutada, et brownie võiks olla ka tervislikum?

Uues töötoas “Kristi patuvaba brownie saladused” avaldab Delis Cateringi asutaja Kristi Kalda oma saladused, kuidas valmistada korralikult šokolaadine ning mõnusalt mahlane brownie koos värske maasikakastmega, millega võid võita iga magusasõbra südame.

👉 Brownie on eriline selle poolest, et selle valmistamisel ei kasutata ühtegi teravilja- ega piimatoodet. Ka valge suhkru asemel kasutame tervislikumat alternatiivi.

Ideaalne kõigile, kes soovivad toituda tervislikumalt või kellel on probleeme gluteeni-, laktoosi- või kaseiinitalumatusega. Samuti neile, kes elavad WILDFITi või paleo põhimõtete järgi 😊.

🍰 Muuhulgas vastab Kristi ka nendele põletavatele küsimustele:

✔️ Milline peaks olema õige brownie?
✔️ Millele pöörata tähelepanu, kui küpsetada teraviljavabade jahudega?
✔️ Millised on brownie küpsetamise nipid, mida sageli retseptides ei mainita?
✔️ Millised on parimad lisandid browniele?

Loomulikult küpsetad koos Kristiga ühe suurepärase suus sulava brownie, mille kõrvale teed mõnusalt värske maasikakastme 😍.
 

ASUKOHT ja AEG


Asukohaks on Sinu köök. Kristi näitab ette ja Sina teed oma kodus kõik järgi ning töötoa lõpuks oled ühe suus sulava brownie võrra rikkam 😊.

Veebitöötuba algab pühapäeval 13.02.2022 kell 16.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 17.00
 

 

REGISTREERUMINE

✍️ Registreeru all oleva vormi kaudu.

Pärast registreerimist viiakse Sind Fienta piletimüügi keskkonda, kust saad omale pileti osta. Saadame Sulle ka kirja postkasti. Kui Sa seda kirja oma postkastist ei leia, siis kontrolli kindlasti rämpsposti ning gmaili puhul ka pakkumiste alla. 

Osalustasu on 29 eurot.

SOODUSPILET kiirematele on 25 eurot (kehtib kuni 09.02.2022)

Hiljemalt töötoale eelneva päeva (12.02) hommikul saadame Sulle veebitöötoa ostunimekirja, mida koogi tegemiseks vaja. Seega kontrolli kindlasti eelneval päeval oma postkasti ja kui kirja ei leia, siis vaata rämpsu kausta, gmaili puhul ka pakkumiste kausta. Kui sealt ka ei leia, siis kirjuta delistoitlustus@gmail.com.

Ja kõige lõpuks, me salvestame töötuba ning osalejatele on selle salvestus 1 kuu jooksul ka järele vaadatav. Samuti saad PDF kujul omale ka isikliku retsepti 😉.

Seega, mis siin enam oodata, pane ennast kirja ning kokka terve perega ❤️

 

⭐️ Kui soovid Kristi retseptide ja tegemistega kursis olla, saad seda teha tema Facebooki lehe kaudu SIIN

⭐️ Delis Cateringi tervislike tortide, kookide ja pirukatega saad tutvuda SIIN

OSALEMISE TINGIMUSED

Korraldaja salvestab veebiseminari ning  võib seda jagada nii osalejatega kui ka avalikes kanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil delistoitlustus@gmail.com. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Ootame Sind ❤️

bottom of page