top of page
Kujunduse Kooskokkamine Kristiga koopia.png


☀️ Suvel tahaks süüa pigem midagi kiiresti valmivat ja kerget, kuid siiski toitvat. Üks korralik supp sobiks siinkohal ideaalselt. 
Kui klassikalisest seljankast ja boršist on juba kõrini, tasub proovida pisut teistsuguseid maitseid.

👉 Kergelt aasiapärane magushapukas koorene kanasupp krevettidega on eriline selle poolest, et see valmib ülikiiresti ning tänu rikkalikule maitsele sobib pakkumiseks kasvõi külalistele. 

👉 Kuna supp sisaldab suhteliselt vähe süsivesikuid ning selle valmistamisel ei ole kasutatud suhkrut ning ühtegi piima- ega teraviljatoodet, sobib see ideaalselt kõigile, kes soovivad toituda tervislikumalt või kellel on probleeme gluteeni-, laktoosi- või kaseiinitalumatusega. 
Samuti neile, kes elavad WILDFITi, paleo või KETO põhimõtete järgi😊.


🍲  Muuhulgas vastab Kristi töötoas nendele küsimustele:

✔️ Kuidas muuta oma igapäevased argitoidud tervislikumaks?

✔️ Millest valmistada VEGAN versiooni kooresest kanasupist?

✔️ Mida pakkuda supi kõrvale, kui leiba ja saia ei soovi süüa?


Loomulikult teed koos Kristiga ühe suurepäraselt kreemise kanasupi krevettidega 😍.

 


ASUKOHT ja AEG

Asukohaks on Sinu köök. Kristi näitab ette ja Sina teed oma kodus kõik järgi ja töötoa lõpuks on Sul mõnus õhtusöök valmis. Lihtne, eks 😊.

Veebitöötuba algab pühapäeval 11.07.2021 kell 18.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 19.00

 


REGISTREERUMINE

✍️ Registreeru allpool oleva vormi kaudu. Pärast registreerimist viiakse Sind Fienta piletimüügi keskkonda, kust saad omale pileti osta. 


_

Osalustasu on 15 eurot.
_

Hiljemalt töötoale eelneva päeva (10.07) hommikul saadame Sulle veebitöötoa toimumise lingi ja ostunimekirja, mida supi tegemiseks vaja. Seega kontrolli kindlasti eelneval päeval oma postkasti ja kui kirja ei leia, siis vaata rämpsu kausta, gmaili puhul ka pakkumiste kausta. Kui sealt ka ei leia, siis kirjuta delistoitlustus@gmail.com.

Ja kõige lõpuks, me salvestame töötuba ning osalejatele on selle salvestus 1 kuu jooksul ka järele vaadatav. Samuti saad PDF kujul omale isikliku retsepti 😉.

Seega, mis siin enam oodata, pane ennast kirja ning kokka kodus sel juuli pühapäeval kasvõi terve perega ❤️


⭐️ Kristi retseptide ja tegemistega saad olla kursis tema värskelt avatud FB lehe kaudu SIIN

 

VÕI

⭐️ Instagramis SIIN

OSALEMISE TINGIMUSED

Korraldaja salvestab veebiseminari ning  võib seda jagada nii osalejatega kui ka avalikes kanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil delistoitlustus@gmail.com. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Ootame Sind ❤️

bottom of page