top of page
kehasõbralik eesti.png

VEEBITÖÖTUBA
Kehasõbraliku mustikakoogi
saladused

🫐🫐🫐Värsked metsamustikad ja Eestimaa suvi käivad käsikäes. Kui näpud ja suu marjade söömisest juba piisavalt siniseks muutnud, on aeg küpsetada üks eriliselt mustikane koogike, mis sobib ideaalselt taasiseseisvumispäeva pidulauda ehtima.

 

❤️ Selles töötoas näitab Delis Cateringi asutaja ja raamatu "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks" kaasautor Kristi Kalda, kuidas valmistada mõnusalt mahlane ja rohkete mustikatega kehasõbralik kook. 

👉 Mustikakook on eriline selle poolest, et selle valmistamisel ei kasutata ühtegi teravilja- ega piimatoodet. Ka valge suhkru asemel kasutame tervislikumat alternatiivi.

Ideaalne kõigile, kes soovivad toituda tervislikumalt või kellel on probleeme gluteeni-, laktoosi- või kaseiinitalumatusega. Samuti neile, kes elavad WILDFITi või paleo põhimõtete järgi 😊.


🍰 Muuhulgas vastab Kristi ka nendele põletavatele küsimustele:

✔️ Millele pöörata tähelepanu, kui küpsetada teraviljavabade jahudega?
✔️ Millised on päriselt tervislikud magustajad ning kuidas neid kasutada?
✔️ Kuidas valmistada selle mustikakoogi retsepti abil veel teisigi kooke?
✔️ Mida kasutada küpsetistes klassikalise kohupiima või toorjuustu asemel?

 


ASUKOHT ja AEG

Asukohaks on Sinu köök. Kristi näitab ette ja Sina teed oma kodus kõik järgi ning saadki ahju ühe suus sulava mustikakoogi, mida pidulaualae panna või siis lihtsalt kena pühapäeva puhul nautida 😊

Veebitöötuba algab pühapäeval 20.08.2023 kell 15.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 15.45.

 


REGISTREERUMINE

✍️ Registreeru allpool oleva vormi kaudu


Pärast registreerimist viiakse Sind Fienta piletimüügi keskkonda, kust saad pileti osta. Saadame Sulle ka kirja postkasti. Kui Sa seda kirja oma postkastist ei leia, siis kontrolli kindlasti rämpsposti ning gmaili puhul vaata ka pakkumiste alla.
_

Osalustasu on 25 eurot.
_

Töötoale eelneval reedel (18.08) saadame Sulle veebitöötoa ostunimekirja, mida töötoas vaja läheb. Seega kontrolli kindlasti oma postkasti ja kui kirja ei leia, siis vaata rämpsu kausta, gmaili puhul ka pakkumiste kausta. Kui sealt ka ei leia, siis kirjuta delistoitlustus@gmail.com.

Ja kõige lõpuks, me salvestame töötuba ning osalejatele on selle salvestus 1 kuu jooksul ka järele vaadatav. Samuti saad PDF kujul omale ka isiklikud retseptid 😉.

Seega, mis siin enam oodata, pane ennast kirja ning kokka kodus pühapäeval kasvõi terve perega ❤️

 


KRISTI

⭐️ Kristi retseptide ja tegemistega saad olla kursis tema FB lehe kaudu SIIN

⭐️ Delis Cateringi tervislike tortide, kookide ja pirukatega saad tutvuda SIIN 

⭐️ Raamatu "Ainus kokaraamat, mida vajad tervislikuks toitumiseks" ning tervilja- ja suhkruvabasid küpsetussegusid saad soetada SIIN

Registreerumine

OSALEMISE TINGIMUSED

Korraldaja salvestab veebiseminari ning  võib seda jagada nii osalejatega kui ka avalikes kanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil delistoitlustus@gmail.com. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Ootame Sind ❤️

bottom of page